Miskolc a te helyed

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Pozíció leírása:Mezőgazdasági futóműrendszerek működését támogató elektronikus / elektromechanikus rendszerek és komponensek vevőszolgálati tevékenysége;
Terméktámogatás és vevői tanácsadás;
Elektronikus és elektromechanikus rendszerek üzembe helyezésének a támogatása;
Diagnosztikai eszköz és termékfejlesztési folyamatokban való aktív részvétel;
Visszacsatolás a gyártási és minőségbiztosítási folyamatok részére;
Utazások belföldön és külföldön a vevőszolgálati tevékenység elvégzése miatt;
Oktatási feladatok elvégzése;
Együttműködés a konszern érintett vállalataival.Követelmények: Felsőfokú villamosmérnöki vagy mechatronikai végzettség;
Gépipari környezetben szerzett tapasztalat;
Kommunikációképes (középfokú) angol ÉS német nyelvtudás;
Problémák helyszíni feltárása, elemzése és valós körülmények közötti önálló megoldása;
B kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság, rugalmasság;
Jó elemző és problémamegoldó képesség.Előny: Utazási hajlandóság (vevők látogatása, havi 3-5 nap)
Munkavégzés helye: Vas megye/ SzombathelyJelentkezés:

Az állásra jelentkezni a [ jelentkezés gombra kattintva ].

Tárgy mezőben: Vevői minőségbiztosítási termékmérnök

Önéletrajzát várom a fenti mail címre.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Cégnév: Hire One Kft.