Miskolc a te helyed
BECK AND PARTNERS Kft.
Felsőfokú mezőgazdasági végzettséggel rendelkezel? Már van tapasztalatod, és kiválóan kommunikálsz az ügyfelekkel, partnerekkel is?

Akkor ez a lehetőség Neked szól!

Partnerünk a világ vezető független vizsgáló, ellenőrző és tanúsító vállalatának részeként, Magyarországon több, mint 3 évtizede dolgozik egy jobb, biztonságosabb és összetartóbb világért a szolgáltatási szektor minden területén.
Most csapatuk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Üzletfejlesztési koordinátor

Főbb feladatok, munkák:

  • Meglévő ügyfelekkel kapcsolatos koordinátori feladatok ellátása
  • Szakmai kérdések megválaszolása a szabványokkal, módszerekkel, vizsgálati eredményekkel kapcsolatban
  • Az ügyfelek magas színvonalú, segítőkész, udvarias kiszolgálása, tájékoztatása szóban és írásban mezőgazdasági ellenőrzésekkel kapcsolatban
  • Kapcsolattartás partnercégekkel, valamint a cégcsoport más leányvállalataival

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú mezőgazdasági végzettség
  • 2-3 éves munkatapasztalat hasonló munkakörben, elsősorban mezőgazdasági területen
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Vevőközpont szemlélet
  • Jó kommunikációs és konfliktuskezelő készség
  • Jó megfigyelő, elemző és problémamegoldó képesség
  • Pozitív gondolkodásmód, feladat iránti elkötelezettség
  • Rugalmas és terhelhető személyiség

Amit kínálunk:

  • Pozíciónak megfelelő, fix alapbér
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Bejárás támogatása (tömegközlekedés (BKV) vagy saját gépjármű használata esetén is)
  • Stabil, nagyvállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség (tréningeken, képzéseken való részvétel)
  • Rugalmas munkaidő
  • Változatos feladatok
  • Fiatalos, lendületes, innovatív csapat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzletfejlesztő
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapest, 12. kerület
  • Munkaidő: H-P, 08:30-17:00
  • Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva!
Cégnév: Beck and Partners - Állás Kft.