A Monsanto Hungária Kft. (Bayer cégcsoport tagja)

munkatársakat keres

Üzemi karbantartó mérnök

munkakörbe nagyigmándi telephelyére

A munkakör célja:

Az üzem karbantartó mérnök felelős azért, hogy minden termelési berendezés a lehető legnagyobb kapacitás mellett működjön, miközben csökkenti az állásidőket és elősegíti a biztonságos munkavégzést.

Feladatok:

  • Karbantartási megrendelések ütemezése (anyagfelhasználás ellenőrzése, a költségek optimalizálása, megrendelések lezárása, kommunikáció)
  • Karbantartási feladatok ellátása, ütemezése, megbízhatóság- és hatékonyságnövelő fejlesztések
  • Együttműködés a területvezetőkkel és a társosztályokkal a minőség biztosítása és az határidők betartásának érdekében
  • A nagyigmándi üzem képviselete a regionális folyamatokban, projektekben
  • Helyi eszköz- és alkatrész beszerzés kezelése (ajánlatkérés belső folyamatok betartása)
  • Pótalkatrészek nyilvántartás támogatása
  • Gépgyártó szervizekkel való együttműködés (javítások, szezon előtti karbantartás vagy javítás igénylése)
  • Karbantartásvezető helyettesítése szükség szerint

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki vagy villamosmérnöki végzettség
  • min. 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat (mezőgazdasági vagy élelmiszeripari tapasztalat előny)
  • min. 2-3 év LEAN vagy WCM tapasztalat (elsősorban TW, VM, 5S, FI, HSE, AM. AC, TP)
  • SAP PM modul, egyéb ERP rendszerek professzionális ismerete
  • Projektmenedzsment tapasztalat
  • Kiemelkedő kommunikációs- és problémamegoldó készség
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Nagyigmánd

Amennyiben pozíciónk elnyerte tetszését, kérjük, hogy magyar és angol nyelvű önéletrajzát a regisztrációt követően töltse fel az alábbi linkre kattintva.

Cégnév: Monsanto Hungária Kft.