Pozíció leírása / Job description

Parterünk egy globálisan működő svájci vállalkozás, amely több, mint 10.000 vevő specifikus árucikket kínál az egyedi kábelektől az összetett kábel-részegységek szereléséig bezárólag. Széles vevőköre (high-tech ipar, orvostechnika, légtechnika, kötött pályás, szárazföldi és légi fuvarozás), valamint a közel 50 éves tapasztalata garantálja a stabilitást.

Kecskeméti telephelyükön most vezérigazgatói asszisztenst keresnek, német nyelvtudással.

  • Cégvezető munkájának a támogatása, programjai szervezése
  • Vezetői megbeszélések megszervezése - ehhez a catering, elektronikai eszközök, kommunikáció előkészítése
  • Teljes körű utazásszervezés
  • Céges gépjármű flottával kapcsolatos nyilvántartások vezetése, időszakos karbantartási teendők
  • Együttműködés a HR osztállyal céges rendezvények szervezésében
  • Belső kommunikációs csatornák működtetése, központi telefon és e-mail kezelése
  • Fordítási feladatok
  • Statisztikák, riportok készítése
  • Szolgáltatókkal, üzemeletetőkkel való kapcsolattartás
  • Beszerzési feladatok alkalomszerűen

Elvárások / Requirements

  • Hasonló területen szerzett 3 éves tapasztalat
  • Felsőfokú német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány és vezetői tapasztalat
  • Kitűnő kommunikációs készség
  • Microsoft Office programok magabiztos használata
  • Önálló munkavégzés és problémamegoldó készség
  • Előny: angol nyelvtudás

Amit nyújtunk / Benefits

  • Versenyképes alapbér és cafeteria
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil piaci pozícióval rendelkező nemzetközi vállalati háttér
  • Családias, összetartó munkakörnyezet
  • Kiszámítható, 8-16.30 között tartó munkaidő

Randstad Hungária Kft. logó
Cégnév: Randstad Hungary Kft.