Pozíció leírása:

Ausztriai traktoros munkatárs pozíció, szállással!

Feladatok:

  • gyepszőnyeg szellőztetése, nyírása
  • gyepszőnyeg vágása
  • üzemeltetett traktor ellenőrzése és karbantartása: fékek, világítási rendszerek, hűtőrendszerek stb.
  • gondoskodni az áruról, jármű szállításról a kijelölt pontok között
  • rakományszállítás megfelelő lebonyolítása

Amit kínálunk:

  • 40 órás munkaidő (07-16)
  • extra juttatások (üdülési/karácsonyi bónusz)
  • osztrák bejelentés
  • ingyenes szállás
  • fizetés bruttó 1950 €-tól

Elvárások:

Elvárások:

  • német nyelvtudás feltétel alap szinten
  • traktorvezetői engedély
  • mezőgazdasági tapasztalat
Cégnév: WHC Kft.