Tornyos (biztonsági őr) (8413)

tornyos (biztonsági őr) munkatársat keresünk!

Állami tulajdonú mezőgazdasági társaság állattartó telephelyére tornyos (biztonsági őr) munkakörbe keresünk munkatársakat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Állattartó telep külső kerítésrendszerének megfigyelése, rendellenesség észlelése esetén a szükséges jelzések és intézkedések megtétele.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Büntetlen előélet (erkölcsi bizonyítvány).
  • Védettségi igazolvány.

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat.
  • Személy és vagyonőri képzettség.

Amit nyújtunk:

  • Azonnali kezdési lehetőség.
  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • Cafeteria juttatás.
  • Munkába járás támogatása.

Cégnév: Karrierjob.hu