Tuttoferti Agrárkereskedelmi Kft.

Munkatársat keresünk

Területi képviselő (Üzletkötő)

pozícióba.

Az ország egész területére.

Főbb feladatok, munkák:

  • A társaság által forgalmazott agronómiai termékek értékesítése a mezőgazdasági végfelhasználók részére.
  • Folyamatos tanácsadás és intenzív kapcsolattartás a partnerekkel
  • Új partnerek felkutatása, kapcsolatok kialakítása
  • Piaci részesedés növelése
  • Kapcsolattartás a központtal és a kollégákkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú agrár végzettség
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási képesség, magabiztos, sikerorientált, dinamikus egyéniség
  • Kereskedelmi attitűd
  • Megbízható, önálló munkavégzés, nagy terhelhetőség, jó szervező készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • "B" típusú jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Értékesítési gyakorlat.
  • Agronómiai kereskedelmi területen szerzett tapasztalat.
  • Területen lévő lakhely.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapfizetés + teljesítményarányos prémiumrendszer
  • A pozíciónak megfelelő szolgálati juttatások: céges autó, telefon
  • Stabil, jól működő csapat.
  • Dinamikusan fejlődő cég

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Kereskedelmi munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges autó, Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád-Csanád megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a megadott e-mail címre várjuk.

Cégnév: Tuttoferti Agrárkereskedelmi Kft.