MOLAR CHEMICALS Kft.
Munkatársat keresünk

Területi képviselő, Észak-Kelet Magyarország

pozícióba.
Társaságunk 25 éve foglalkozik gyógyszeralapanyagok, laborvegyszerek és fertőtlenítőszerek gyártásával és kereskedelmével. Számos területen a piac meghatározó szereplői vagyunk, és komoly szakmai háttérrel, valamint korszerű infrastruktúrával rendelkezünk. Modern gyártási, raktározási feltételek, jól felszerelt analitikai labor és magas színvonalú munkakörnyezet jellemzi cégünket. Folyamatos fejlesztéseinknek köszönhetően dinamikusan növekszünk, bővülünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Vegyipari anyagok értékesítése ipari és mezőgazdasági cégek, laboratóriumok részére.
  • Gyógyszeralapanyag értékesítése egészségügyi területre, kórházak, patikák, egyetemek részére
  • Új ügyfelek és üzleti lehetőségek felkutatása, megszerzése
  • A meglévő ügyfélkapcsolatok fejlesztése, gondozása
  • Piaci részesedés növelése, a forgalmi számok elérése
  • Reklamációk, garanciális ügyek gyors és hatékony kezelése
  • Piaci információk gyűjtése. A piaci változások, konkurensek aktivitásának figyelése
  • Látogatási tervek, tárgyalásjelentések, havi jelentések készítése, a tevékenység adminisztrálása
  • Értékesítési tervszámok és célok teljesítése
A leendő kollégával szembeni elsődleges és legfontosabb cél az üzletek realizálása, amely a javadalmazásban is megjelenik

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség és minimum három éves kereskedelmi gyakorlat, értékesítési tapasztalat, kereskedői véna
  • Jó kapcsolatteremtő készség, az emberi kapcsolatok kezelésének tapasztalata, készsége.
  • Gyors tanulási készség, fogékonyság az újdonságokra, érdeklődés, nyitottság a lehetőségek meglátásának képessége.
  • Tárgyalási rutin, a kifogások kezelésének ismerete.
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Releváns tapasztalat és ismeret
  • Vegyipari területen szerzett kapcsolati tőke
  • Több éves kereskedelmi gyakorlat
  • Lakóhely a megjelölt régióban.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes munkabér és jutalékrendszer
  • Gépkocsi (magánhasználatra is), telefon
  • A folyamatos fejlődéssel járó szakmai kihívások
  • Pénzügyileg stabil, folyamatosan fejlődő céges háttér

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Key Account Manager

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Céges autó, Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Nógrád megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Kérjük, hogy fényképes önéletrajzát magyar nyelven a bruttó bérigény megjelölésével, a jelentkezem gombra kattintva küldje el számunkra.

Cégnév: Molar Chemicals Kft.