MAGreen Kft.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Területi értékesítő szaktanácsadó - Hajdú-Bihar és Jász-Nagykun-Szolnok megyék

A MAGreen Kft. a hazai terményvédelmi piac kiemelkedő szereplője 2016-ben bővítette tevékenységét az új zöld szántóföldi technológiák és biológiai növénytáplálás területén. Az Agribiotica termékvonalban regisztrált készítmények és termékvonal piaci bevezetése 2016 őszén kezdődött. A 2020-as piaci értékesítési célok eléréshez keresünk tapasztalattal rendelkezők munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Szántóföldi növénytermesztésben érdekelt partnerek látogatása, a termékek képviselete, értékesítése
  • Termesztéstechnológiai ajánlások késztése a partnerekkel közösen
  • Meglévő partnerkör látogatása, új partnerek felkutatása
  • Szaktanácsadás a partnerek részére az értékesített és alkalmazott technológiák tábla szintű felügyelete (alkalmazás, követés, kiértékelés)

Az álláshoz tartozó elvárások:

Kérjük, hogy KIZÁRÓLAG olyan jelentkezők pályázzanak, akik maradéktalanul megfelelnek az alábbi elvárásoknak:
  • Agrármérnöki diploma (Agrármérnök, Növényorvos, Gazdasági agrármérnök)
  • Területi képviseletben, input anyagok értékesítésében eltöltött legalább 3 éves gyakorlat
  • A területen meglévő ügyfélkapcsolati rendszer
  • Kereskedelmi véna
  • Megfelelő szintű növénytermesztési szakmai ismeretek, hitelesség és elhivatottság a szakma iránt
  • Alapvető informatikai ismeretek (outlook, word, excel)
  • A területnek megfelelő lakóhely: észak vagy dél-kelet Magyarországon
  • Jó értékesítői készség, szemlélet
  • Megbízható, egyenes, korrekt személyiség
  • Jó kapcsolatteremtő készség
  • Sikerorientált szemlélet
  • Nagy munkabírás
  • B kategóriás jogosítvány
Az agrármérnöki diploma és a szakirányú tapasztalat hiánya hangsúlyozottan kizáró tényező!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Növényvédelmi felsőfokú végzettség
  • Multinacionális cégnél, vagy egyéb területen szerezett agrárpiaci területi képviselői, partnerlátogatási tapasztalat
  • Jó előadói készség
  • Meglévő piaci kapcsolatrendszer
  • Erős, motivált személyiség
  • Szeret utazni és szívesen tárgyal, kezdeményez
  • Idegen nyelvtudás (angol, német, francia, spanyol)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapfizetés és teljesítményarányos mozgóbér
  • Cégautó, telefon
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Jó csapat, támogató munkahelyi légkör
  • Hosszú távú munkakapcsolat, megbecsülés
  • Önállóság

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Hajdú-Bihar megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye

Kérjük, hogy jelentkezéséhez mellékelje szakmai önéletrajzát valamint motivációs levelét, amely maximum 120 szóban tartalmazza, hogy miért gondolja magát a alkalmasnak.
Cégnév: MAGreen Kft.