Csatlakozz hozzánk

Területi értékesítő

pozícióba!

Cégünk ipari motorok és mezőgazdasági gépek értékesítésével foglalkozik, ehhez keresünk motivált csapattagot, aki segít bővíteni meglévő ügyfélkörünket.

A MAVIPROD Kft. a Perkins ipari motorok és FG Wilson ipari áramfejlesztők magyarországi márkaképviselete, illetve az IRUM mezőgazdasági és erdészeti gépeink kizárólagos hazai forgalmazója. Fiatal, jó hangulatú csapat vagyunk, kiváló munkakörnyezetben, rugalmas hozzáállással a vezetők részéről, akik hosszú távra tervezik az együttműködést.

Főbb feladatok, munkák:

  • Magyarország teljes területén új ügyfelek felkutatása, melynek célja traktorértékesítés;
  • Ajánlatadás, megrendelések feldolgozása, kapcsolattartás a gyártóval;
  • Riportolás a vezető felé.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Tapasztalat mezőgazdasági gépek értékesítésében;
  • Jó tárgyalástechnika és kommunikációs készség;
  • Kitartó és lelkiismeretes munkavégzés az irodán kívüli feladatok során;
  • Évente 1-2 alkalommal külföldi továbbképzéseken való részvétel;
  • Alapszintű angol nyelvtudás írásban;
  • Hosszú távra tervezett együttműködés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Stabil és tervezhető fix alapbér, hosszabb távon bónusz lehetőségek;
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök - mobiltelefon, laptop, betanulási időszak után cégautó.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges autó, Mobiltelefon, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

Magyar nyelvű önéletrajz.

Előny, ha van angol nyelvű önéletrajz.

Cégnév: MÁVIPROD MAGYARORSZÁG KFT.