Trenkwalder Kft.

Nagyigmándi partnercégünk részére keresünk Termeltetés-kutatás technikus munkatársat, rugalmas munkaidő beosztással!

Termeltetés-kutatás technikus

Főbb feladatok, munkák:

  • Aktív részvétel kukorica szántóföldi kísérletek kivitelezésében, a vetés előkészítésétől az aratás utáni mintafeldolgozásig
  • Kutatási terület rendszeres látogatása vállalati gépkocsival
  • Kísérleti terület állapotának nyomonkövetése, rendben tartása
  • Kutatási protokollok precíz kivitelezése, szezonális adatfelvételezés, eredmények helyességének ellenőrzése
  • Kézi mintavételezés, minták feldolgozása, vetőmag minták precíz laboratóriumi mérések elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Megbízhatóság
  • Precíz munkavégzés
  • Utazási hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány megléte
  • Agrár végzettség
  • MS Office programcsomag felhasználói szintű ismerete, képesség egyszerű adatbeviteli szoftver használatára
  • Magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete
  • Előnyt jelent a kukoricatermesztésben, vetőmag előállításban szerzett tapasztalat, illetve az angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Utazási költség támogatás (autó:15 Ft/km, jegyek, bérletek:86%)
  • Medicover Egészségbiztosítás
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Nagyigmánd

Cégnév: Trenkwalder Kft