Van több éves élelmiszeriparban, termelési területen szerzett vezetői tapasztalatod?

Megvan benned a lendület és a pozitív hozzáállás?

Ha válaszod „igen”, akkor építsd karriered a Kőröstej Csoport kőröstetétleni üzemében, csatlakozz csapatunkhoz és találj új kihívásokat!
Cégünk, a Kőröstej Csoport, több mint 20 éves múlttal, a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres legnagyobb magyar sajtgyártó és sajtexportőr. 4 gyártóüzemünkben egyedi technológiákkal kiváló minőségű sajtok készülnek, melyeket 5 kontinens több mint 50 országába exportálunk.

Fejlődésünk támogatásához csapatunkba jelenleg dinamikus, elhivatott és tapasztalt

Termelésvezető-helyettes

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • A termelésvezető támogatása, helyettesítése, feladatok megosztása
  • A termelés operatív vezetése, munkatársak irányítása (kb. 100 fő)
  • Az üzem által végzett termelési és a hozzá kapcsolódó adminisztratív tevékenységek felügyelete, irányítása, eredmények értékelése
  • Termeléstervezés
  • Munkaidő-keretnek és a termelési igényeknek megfelelő optimális munkaidő-beosztás készítése, munkaidő-nyilvántartás felügyelete
  • Hatékony és eredményes működés biztosítása, erőforrásokkal való hatékony gazdálkodás
  • Hiányosságok feltárása, munkamódszerek javítása, a termelési problémák elemzése, megoldása
  • Termelési területek folyamatos ellenőrzése, teljesítmény mutatók nyomon követése
  • Termelékenység javítása, költségcsökkentési lehetőségek feltárása
  • A termékek megfelelő mennyiségben, minőségben, határidőre történő gyártásának biztosítása
  • Gyártási folyamatok fejlesztésében, optimalizálásában, illetve új termék bevezetésben való aktív részvétel
  • Információk átadása a beosztott munkatársak és a többi terület között, szoros együttműködés a társterületekkel (minőségügy, raktár, műszaki területek)

Elvárások:

  • Felsőfokú élelmiszeripari végzettség (min. 3-5 év élelmiszeripari termék-előállító üzemben termelési területen szerzett mérnöki/vezetői tapasztalattal) vagy min. 10 év élelmiszeripari termelésvezetői gyakorlat
  • Kiváló problémamegoldó és szervező képesség
  • Pozitív-, eredményorientált, határozott és erős személyiség
  • Innovatív gondolkodásmód, stratégiai- és rendszerszemlélet
  • Lojalitás, tulajdonosi szemléletmód
  • Terhelhetőség, rugalmasság, stressztűrő képesség
  • Proaktív hozzáállás, folyamatos igény a fejlődésre

Mit ajánlunk?

  • Értékteremtő feladatokat és szakmai kihívásokat egy sikeres és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Stabil vállalati hátteret, és hosszú távú karrierlehetőséget Magyarország legnagyobb sajtgyártójánál
  • Versenyképes jövedelmet és béren kívüli juttatásokat (bejárási támogatás, dolgozói biztosítás, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények, törzsgárda és év végi jutalom, dolgozói sajtcsomag)
  • Azonnali munkakezdési lehetőséget!

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Gyártás, Termelés vezető
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Kőröstetétlen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és szakmai múltja találkozik elvárásainkkal, örömmel várjuk magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció és a bérigény megjelölésével.

Cégnév: Kőröstej Kft.