Miskolc a te helyed
Grafton Recruitment

Termékfejlesztő mérnök (101-10-42192/PR)

Feladatok:

Az egyik mezőgazdasági gépek gyártásával és fejlesztésével foglalkozó partnercégünkhöz keresünk TERMÉKFEJLESZTŐ MÉRNÖK pozícióba kollégát Mosonmagyaróvárra.

Ha érdekel egy innovatív vállalat működése és szívesen fejlesztenél, valamint terveznél velük közösen, akkor jelentkezz hozzánk !

Feladataid lesznek:
- Termékcsoport termékeinek fejlesztése, tervezése és kialakítása;
- Termék útjának végig kísérése a fejlesztéstől, a próbagyártáson át a szériagyártásig;
- Termékek változásainak nyomon követése;
- Elkészült termékek folyamatos fejlesztése és optimalizálása a reklamációk alapján;
- Kapcsolattartás az anyavállalattal, valamint a vállalaton belüli társterületekkel.

Elvárások:

Téged keresünk, ha:
- Rendelkezel felsőfokú műszaki végzettséggel;
- Szereztél már hasonló területen legalább 2-3 év tapasztalattal;
- CAD ismereteid is vannak;
- Német vagy angol nyelv aktív használata nem okoz problémát;
- Határozott és proaktív személyiségnek tartod magad.

Amit a megbízónk kínál:

Amit partnercégünk kínál:
- Dinamikusan fejlődő, hosszú távú munkahely;
- Alapbéren felüli juttatások (jutalék, jutalmak és prémium)
- Rugalmas munkaidő;
- Családias, összetartó csapat.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Gyártás, Termelés
  • CAD tervező, Műszaki rajzoló
Cégnév: Grafton Recruitment Kft.