Baromfinevelő telepre, mezőgazdasági szakközépiskolát végzett, vagy baromfinevelésben tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk

Telepvezetői

munkakörbe.

A feladatkörbe tartozik a baromfiállomány ellátásához szükséges napi feladatok elvégzése, és a telephely gondozóinak irányítása, a telephely szervíz időszakában is. A telepvezető feladata továbbá az állomány adminisztrációs feladatainak ellátása, takarmány rendelések, állatorvosi valamint a vezetőséggel való kapcsolattartás.

Fizetés megegyezés szerint.

Munkavégzés helye

Hajdúböszörmény

Jelentkezéseket a bérigény megjelölésével várjuk!

További információkért érdeklődni lehet a 06/306283972 telefonszámon.

Cégnév: Böszörményi Baromfifeldolgozó Kft.