Miskolc a te helyed
TRANZITSPEED Kft.

Munkatársat keresünk

Tehergépjármű-szerelő

pozícióba.

Cégünk a Tranzitspeed Kft. 2009-ben került alapításra, 100%-ban magyar tulajdonú , alapvetően belföldi szállítmányozással foglalkozik. Célunk a partnereink teljes körű kiszolgálása, továbbá rugalmas, szállítmányozási, fuvarozási szolgáltatást nyújtani.
Cégünk alapítása óta elkötelezte magát a folyamatos fejlődés mellett. Sokat teszünk azért, hogy a szolgáltatásaink magas minőségét folyamatosan biztosíthassuk: ennek érdekében  rendszeresen képezzük munkatársainkat, fejlesztjük szállítóeszköz állományunkat és bővítjük szolgáltatásainkat.
Alvállalkozóinkon keresztül további tehergépjármű flotta áll rendelkezésünkre, így akár az azonnali nagyobb kapacitást igénylő szállítmányozási feladatokat is meg tudjuk oldani.

Főbb feladatok, munkák:

  • Haszongépjárművek, teherautók, félpótkocsik teljes körű szervizelése,
  • Karbantartási és megelőzési munkák elvégzése: futójavítások, általános, időszakos karbantartási munkák,
  • Munkalapok dokumentálása, javításhoz szükséges alkatrészek összesítése
  • Össze- és szétszerelések,
  • Mechanikai részek ellenőrzése és beállítása,
  • Hibák megállapítása,

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség (autószerelő, teherautó szerelő illetve egyéb nehézgépszerelő mezőgazdasági gépszerelő ) és szakirányú tapasztalat
  • Hibakeresési tapasztalat
  • Önálló munkavégzés és problémamegoldás
  • megbízhatóság, pontosság
  • Tehergépjármű alkatrész ismeret,
  • Gépjárművek szerelésében szerzett tapasztalat,
  • B kategóriás vezetői engedély, vezetési rutin,
  • Önállóság, rugalmasság, precíz munkavégzés,
  • Szenvedélyes, proaktív és motivált a munkájában,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hidraulikus és/vagy elektromos ismeretek előny
  • C,E kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidő
  • Versenyképes bérezés
  • Rugalmas munkavégzés (saját gépjárműpark)
  • Biztos szakmai háttér
  • Minőségi munkaeszközök
  • Munkavégzés helye a cég telephelye

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes

Jelentkezés lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: TRANZITSPEED Kft.