IKR Agrár Kft.

Targoncás-rakodó (Nagyigmánd)

Az IKR Agrár Kft. munkatársat keres a Vetőmag Ágazat nagyigmándi raktárába a megadott pozíció betöltésére.

Főbb feladatok, munkák:

Az IKR Agrár Kft. központi vetőmag raktárában az árukészlet kezelése, nyilvántartása. Megrendelés alapján a termékcsomagok összeállítása. Kézi és gépi anyagmozgatás. Gépjárművezetés, berakodás és kirakodás.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Általános iskolai végzettség,
gépjármű vezetői jogosítvány,
precíz munkavégzés,
nagy munkabírás,
érvényes targoncavezetői jogosítvány,
hasonló területen szerzett gyakorlat.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás

Jelentkezését önéletrajz megküldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Cégnév: IKR Agrár Kft.