CéginformációSzövegeIde

Nemzetközi nagyvállalat kecskeméti gyárába – folyamatos bővülés miatt – keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi munkakörbe:

TAKARÍTÁSI MŰSZAKVEZETŐ (ÉLELMISZERIPAR, HÁROM MŰSZAK)

FELADATOK

  • A műszakos takarító csoport munkájának irányítása a külső megbízott cég munkájának ellenőrzése (a takarító csoport munkájának szervezése, irányítása, a takarítási utasítások elkészítése, oktatása, a takarítás hatékonyságának ellenőrzése, fejlesztése, a takarítószerek, tisztítószerek és eszközök beszerzése)
  • Szerződéses külső takarító cég munkájának ellenőrzése
  • Üzemi és személyi higiénia felügyelete
  • Speciális mikrobiológiai vizsgálatok, takarítással kapcsolatos oktatás elvégzése
  • A vonatkozó magyar és EU-s rendeletek figyelemmel kísérése, alkalmazása, betartásuk ellenőrzése
  • Mindenkori vezetőjétől (Minőségbiztosítási Manager) és a gyárigazgatótól kapott egyéb utasítások végrehajtása

ELVÁRÁSOK

  • Határozott személyiség
  • Jó problémamegoldó képesség és jó kommunikációs készség

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Modern munkakörnyezet - teljesen új gyárépület
  • Versenyképes alapbér + teljesítmény bónusz + cafetéria
  • Multinacionális vállalati háttér, támogató, különösen emberbarát közeg, családbarát vállalat

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TAKARÍTÁSI MŰSZAKVEZETŐ (ÉLELMISZERIPAR, HÁROM MŰSZAK), Kecskemét

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás
  • Gyártás, Termelés
  • Műszakvezető
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241

Cégnév: IMPC Personnel Hungária Kft.