STAREX PRO Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Munkatársat keresünk

Szerviztechnikus

pozícióba.
Több mint 10 éves múlttal rendelkező dinamikusan fejlődő mezőgazdasági és anyagmozgatási eszközök értékesítésével foglalkozó cégünk keres szerviztechnikus munkakörbe jelentkezőket.

Főbb feladatok, munkák:

  • mezőgazdasági erő és munkagépek felkészítése az értékesítésre
  • értékesített gépek beüzemelése
  • eladott gépek rendszeres szervizelése, hibaelhárítás, javítás

Az álláshoz tartozó elvárások:

- Traktoros gyakorlattal rendelkező szerelőket várunk
- Mezőgazdasági gépszerelő végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

 - Szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

- A versenyképes fizetés.
- A munkát szervizautó, mobiltelefon és munkaruha segíti.
- Napi 8 órás munkarend.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Céges autó, Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

2100 Gödöllő

E-mail címünkre várjuk jelentkezését fényképes önéletrajz formájában.
Cégnév: STAREX PRO Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság