Agro-Alfa Kft.

Szervizszerelő

Főbb feladatok, munkák:

Legfontosabb feladotok:
  • a forgalmazott mezőgazdasági gépek üzembehelyezése, szervizelése/javítása
  • vevőelégedettség biztosítása a szakszerű munkavégzés révén
  • kapcsolattartás a géptulajdonosokkal , szakmai tanácsadás szolgáltatásaink ajánlása

Az álláshoz tartozó elvárások:

A jelentkezés feltételei:
  • műszaki (mezőgazdasági gépszerelő, autószerelő …) végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • számítógépes programok kezelése felhasználói szinten
  • gyakorlat korszerű (számítógép vezérelt) mezőgazdasági gépek javításában

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

 A jelentkezésnél előnyt jelent:
  • mobilszerelői tapasztalat
  • angol vagy német nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • egy stabil, több mint 25 éve működő, több telepehellyel rendelkező cég biztonsága
  • kulturált munkakörülmények
  • rögzített munkaidő, fix fizetés és eredményorientált prémium
  • jól felszerelt szervizautók
  • informatikai, szakmai támogatás a munkavégzéshez
  • folyamatos fejlődési lehetőség a gépgyártók továbbképzésein

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

9700 Szombathely, Ipari út

Fényképes szakmai önéletrajzot kérjük megküldeni.

Cégnév: AGRO-ALFA KERESKEDELMI KFT.