MAGTÁR Termeltető Kereskedelmi Kft.
Bővülő csapatunkba

Szervizmérnök

munkatársat keresünk.
30 éve mezőgazdasági gépértékesítési piacon lévő, stabil háttárrel rendekező vállalat

Főbb feladatok, munkák:

  • Rendszerszintű hibakeresés, hibafeltárás, forgalmazott márkákra
  • Elektromos, hidraulikus és mechanikai rendszerek meghibásodások diagnosztikai megoldása és javítások végzése
  • Garanciális meghibásodások magas szintű kezelése
  • Kapcsolattartás gyártóval
  • Részvétel gyártói oktatáson
  • Tanácsadás, műszaki támogatás szerviz szerelők részére
  • Oktatás tartása szerviz szerelők részére
  • Szerviz szerelők elvégzett munkájának minőségellenőrzése
  • Adminisztráció elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki végzettség (villamos vagy gépészmérnök)
  • Mezőgazdasági gépek működésének, alkatrészeinek és hibafeltárásának magasszintű ismerete
  • diagnosztikában, elektromos hibafeltárásban szerzett jártasság
  • elektrotechnikában, hidraulikában szerzett jártasság
  • Önálló munkavégzés
  • Magabiztos angol kommunikációs tudás
  • Microsoft Office termékcsalád ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • 30 éve a piacon lévő cég stabil háttere
  • folyamatos képzés
  • szervízautó, laptop, mobiltelefon, szerszámok, műszerek

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Cafeteria, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Jász-Nagykun-Szolnok megye

Kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!
Cégnév: MAGTÁR Termeltető Kereskedelmi Kft.