Szerelő(üvegragasztó) férfi munkaerőt keresünk

Megbízónk a magyar mezőgazdasági gépgyártás egyik legkiemelkedőbb képviselőjeként több mint 40 éve foglalkozik mezőgazdasági és építőipari gépek vezetőfülkéinek és különböző részegységeinek gyártásával Kiskunmajsán. CÉGÜK FÉRFI MUNKAERŐT KERES SZERELŐ (ÜVEGRAGASZTÓ) munkakörbe.

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Jó mozgáskoordináció
• Kézügyesség

Főbb feladatok, munkák:

• Mezőgazdasági, építőipari munkagépek üvegeinek ragasztása

Előnyök:

• Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
• Érettségi bizonyítvány

Cégnév: Karrierjob.hu
HASONLÓ ÁLLÁSOK
Szerelő-Lakatos Vas megye

Futóművek, futóműrendszerek szerelése Kerékagycsoportok, és egyéb komponensek szerelése Szereléshez kapcsolódó minőségi ellenőrzések végrehajtása

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Targonca szerelő Pest megye

Cégünk ügyfeleinél lévő anyagmozgatási gépek beüzemelése, karbantartása és magas színvonalon történő szerelése, javítása, szervizelése az ügyfeleink ... »