Különleges gépjárművek tervezésével és építésével foglalkozó cég megbízásából, gödöllői telephelyére (Gödöllői Ipari Park) keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Szerelő / Szerviztechnikus

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség (járműszerelő, mezőgazdasági gépszerelő, gépjármű technikus, elektronikai műszerész, autóvillamossági szerelő)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló munkavégzés
  • Problémamegoldó készség
  • Megbízhatóság, pontosság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Autóipari diagnosztikában szerzett tapasztalat
  • Autóvillamossági területen szerzett tapasztalat
  • Emelőgépkezelői jogosítvány
  • C kategóriás jogosítvány

Főbb feladatok, munkák:

  • Új emelőgépek (daruk, kosaras emelők, konténeremelők) járműre történő felszerelése és elektromos, hidraulikus bekötése
  • Szervizre érkező emelőgépek ellenőrzése, karbantartása (kötelező szervizek), javítása, hibakeresés
  • Alkalmanként külső helyszínen történő munkavégzés (kiszálló szervizek)

Megbízóról:

A különleges gépjárművek tervezésére és építésére 2003-ban megalapított cég elsődleges célja a tökéletes jármű-, felépítmény kompozíció megalkotása, Ügyfeleik igényeinek maximális kielégítése.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, 100% bejelentett munkaviszony
  • Cafeteria
  • Munkába járás támogatás
  • Munkaruha csomag biztosítása
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Modern, korszerű munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • 1 műszakos munkarend (7:30-16:00)
  • Szabad hétvégék

Munkavégzés helye:

2100 Gödöllő, Pattantyús Ábrahám körút 8.

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: WORKLIFE HUNGARY