Feladatok

Ipari kardántengelyek, mezőgazdasági kardánok, autóipari kardántengelyek gyártásához, javításához illetve építőipari kisgépek, kerti gépek javítására, szervízelésére keresünk teljes munkaidős szerelőt. (Hétfőtől péntekig 8:00-17:00-ig)
FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZOT a Jelentkezem gombra kattintva várunk.
Várjuk pályakezdők jelentkezését is !

Elvárások

Az alábbi végzettségek megléte előny: autószerelő,géplakatos, mezőgazdasági gépszerelő. További előny hegesztő vizsga, esztergálásban való jártasság.

Amit kínálunk

  • Jogtisztán bejelentett bér, stabil fizetés!

Kérjük fényképes önéletrajzát mindenképpen csatolja jelentkezéséhez!
Cégnév: HUNDRIVE MAGYARORSZÁG Kft.