UNICAR PLUSZ Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság

Munkatársat keresünk

Szerelő

pozícióba.

Hirdraulika tömlőgyártással és munkahengerek javításával foglalkozó cég vagyunk.
Kis létszámmal.

Ha nem rendelkezel szaktudással, de motivált vagy semmi gond, mi megtanítunk a szakmára.

Főbb feladatok, munkák:

Javítás, szerelés mezőgazdasági gépalkatrészeken.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Önszorgalom, kitartás, kihívásokkal való megküzdés.
  • Önálló gondolkodással való munkavégzés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Valamilyen mezőgazdasági gépismertben való jártasság.

Amit kínálunk:

  • A munkavégzés közben nincs kitéve az időjárás viszontagságának.
  • Stabil munkahely.
  • Szakma betanítása
  • Bejelentett munkaviszony
  • Mozgalmas munka, nem unalmas. Nem egy gépsor mellett monotonon végzet munka.
  • Vevőkkel való kapcsolattartás

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépszerelő

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: UNICAR PLUSZ Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság