Nagy múltra visszatekintő, magyar tulajdonú, az agrár és élelmiszeripari területen tevékenykedő ügyfelünkhöz keresünk vezetői képviseletben is tapasztalt, talpraesett személyi asszisztens kollégát argrár ismeretekkel.

Amennyiben fontos számodra a szakmaiság, a folyamatos kihívás és a stabil munkahelyi háttér, mindemellett munkádban új kihívásokkal szeretnél szembesülni önálló munkavégzés mellett, ez a lehetőség Neked szól!

Személyi asszisztens

Feladatok

  • Ügyvezetők teljeskörű szakmai asszisztenciája
  • Cég képviseletének biztosítása
  • Ügyvezetők képviselése szakmai egyeztetéseken, rendezvényeken
  • Konferenciára/fórumokra szakmai anyagok előkészítése
  • Prezentációk készítése
  • Szerződések előkészítése, átnézése
  • Ügynökséggel kapcsolattartás
  • Rendezvények szervezése, kapcsolattartás
  • Ad hoc feladatok-
  • Nagyon kötetlen, változatos munkaterhelés

Követelmények

  • Agrárium- élelmiszeripar területén szakmai ismeretek
  • Agrár-élelmiszeripari képzettség preferált
  • Kiváló kommunikációs és diplomáciai készség
  • tárgyalástechnikai ismeretek
  • Protokoll ismeret
  • Kiváló alkalmazkodási készség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Fejlődési, tanulási lehetőség
  • Stabil céges háttér
  • Kötetlen munkavégzés, támogató munkahelyi légkör
  • Előrelépési lehetőség
  • Gépjármű biztosítása, saját használatra is
  • Lokáció: Herceghalom

Munkavégzés helye

Herceghalom

Cégnév: Randstad Hungary Kft.