SZURO-TRADE Kft.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Szárítókezelő-anyagmozgató

Főbb feladatok, munkák:

  • szárító üzemeltetése, felügyelete, kezelése,
  • silókból történő kitárolások végrehajtása,
  • szárítóüzemben a szárítógarat folyamatos telítettségének biztosítása,
  • a szárító kezelése, felügyelete, a kapcsolódó dokumentumok vezetése,
  • kiszállítási feladatok esetében a gépjárművek rakodásában való közreműködés,
  • telephelyi anyagok tárolóba rakodása, síktárolóba halmozása,
  • terménykezelésben való aktív részvétel,
  • a munkájához használt gépek karbantartási feladatainak ellátása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szárítókezelési tapasztalat,
  • önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség,
  • terhelhetőség csúcsidőszakokban (idényjellegű munkavégzés),
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • mezőgazdasági gépkezelő/gépszerelő végzettség,
  • rakodógép-kezelő bizonyítvány és jogosítvány,
  • targoncavezető bizonyítvány és jogosítvány,
  • kazánkezelői végzettség.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú együttműködést egy 25 éves múlttal rendelkező cégcsoportnál.
  • A feladatnak megfelelő versenyképes jövedelmet.
  • Azonnali munkakezdési lehetőséget.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye:

4400 Nyíregyháza, Alsóbadúri út

A jelentkezés gombra kattintva kérem csatolja önéletrajzát és küldje el jelentkezését.
Cégnév: Szuro-Trade Kft.