A Fliegl Abda Gépgyártó Kft. Magyarország egyik legdinamikusabb, legstabilabb gépgyártó és pótkocsi forgalmazó vállalata, amely egész Közép-Kelet Európát kiszolgálja mezőgazdasági vontatmányokkal. Vállalatunk mintegy 200 főt foglalkoztató abdai telephelyére új kollégát keresünk az alábbi pozícióra:

Számviteli munkatárs

FŐBB FELADATOK:

  • Bejövő számlák rögzítése DMS rendszerben
  • Számla jóváhagyási folyamat kezelése
  • Szerződés kezelés
  • Belföldi és külföldi számlareklamációk intézése
  • A cég ERP programjában bevételezés ellenőrzése, ár rögzítése
  • Közreműködés az áfa bevallás összeállításában
  • Közreműködés a havi és az éves zárásban (vegyes könyvelések, egyeztetések, stb.)
  • KSH statisztikai jelentések készítése
  • gazdasági vezető munkájának támogatása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú gazdasági végzettség
  • Német nyelv legalább alapfokú ismerete
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Önálló munkavégzés, precizitás

ELŐNYT JELENT EBBEN A POZÍCIÓBAN:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • ERP rendszer ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

  •  Versenyképes jövedelem, biztos vállalati háttér, cafeteria
  •  Útiköltség térítés
  •  Szakmai fejlődési lehetőség, folyamatos tanulás
  •  Kulturált, színvonalas munkakörülmények

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Számlázó, Pénztáros
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Abda

A jelentkezés során kérjük, jelöld meg bérigényedet! Várjuk az önéletrajzodat!

Cégnév: Fliegl Abda Gépgyártó Kft.