THOMAS DUVENBECK IMMOBILIEN INVEST Kft.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Számlázási ügyintéző

8 országban, több mint 35 telephellyel és 5500 munkavállalóval a Duvenbeck vállalatcsoport Európa vezető nemzetközi logisztikai vállalatai közé tartozik. Mottónk „The Culture of Logistics“, a „Logisztika kultúrája”, amelyet neves autóipari, italgyártó, műanyagipari és mezőgazdasági gépeket gyártó megbízóink is igazolnak. Csapatunk erősítéséhez keresünk új munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Beérkező posták/számlák szétválogatása, a számlák feldolgozása és továbbítása az érintett telephelyeknek
  • Számlákkal kapcsolatos beérkező e-mailek megválaszolása, a  hiányzó szállítólevelek CMR levelek igazoltatása
  • Kommunikáció a beszállítókkal a számlázással kapcsolatosan (állásidő, árfolyamproblémák, hibás dátumok, helyszínek és pozíciószámok)
  • Beszállítói számlák feldolgozása , rögzítése
  • Továbbszámlázás  (áruvisszaszállítás, Sofa fuvarok)
  • TRP, IDL Cookpit és CARO számítástechnikai programokban való napi rögzítés és adatlekérdezés
  • Számlák, iratok rendszeres teljeskörű archiválása és szkennelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Pénzügyi végzettség
  • Pénzügyi, számlázási tapasztalat
  • Aktív társalgási szintű német és/vagy angol nyelvtudás
  • Precíz, önálló, pontos munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Magabiztos MS Office ismeret

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér, biztos munkahely
  • Versenyképes fizetés
  • Kimagasló cafeteria
  • Új, modern, fiatalos munkakörnyezet
  • Szakmai kihívások
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Számlázó, Pénztáros

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria, Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye:

9222 Hegyeshalom

Jelentkezés önéletrajz beküldésével lehet a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Cégnév: THOMAS DUVENBECK IMMOBILIEN INVEST Kft.