Stratégiai beszerző

Leírás

Egri gyártó partnerünk részére keresünk Stratégiai beszerző kollégát egy megbecsült, összetartó csapatba, kellemes munkakörnyezetbe:

Feladatok

  • Folyamatos kapcsolattartás a már meglévő beszállítóinkkal
  • A nemzetközi beszállítói portfólió stratégiai fejlesztése
  • A beszerzési folyamat biztosítása (piacelemzés, pályáztatás, szerződések)
  • Szerződés- és ártárgyalások a beszállítókkal
  • Multifunkcionális csapatok vezetése a beszállítói minőségbiztosítás és az operatív beszerzéssel együtt a beszállítói teljesítmény fejlesztése érdekében
  • Beszállítói transzfer projektek támogatása
  • A beszerzési folyamatok és eszközök folyamatos optimalizálása a stratégiai beszerzési osztályon
  • A beszerzési folyamatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése, a vállalatirányítási rendszerünkben
  • Új és már futó projektekben való aktív részvétel

Elvárások

  • Minimum 3-4 év releváns, stratégiai beszerzési tapasztalat
  • Gyártó környezetben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • SAP és Excel ismeret, tapasztalat
  • Rövidebb kiküldetések vállalása

Amit kínálunk

  • Munka-magánélet egyensúlyának támogatása
  • Magas összegű Cafeteria juttatás havi szinten
  • Éves bónusz
  • Dolgozói programok, nyereményjátékok és ajándékcsomagok

Munkavégzés helye

Eger

Cégnév: Trenkwalder Kft