Pádpuszta Kft.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Sertéstelepi fiaztató vezető

A sertéstenyésztéssel és növénytermesztéssel foglalkozó Csicsó Farm cégcsoport tagja Somogy megyében, a Csurgótól 25 km-es távolságban lévő Iharosberényben (Pádpusztán) található. A közel 100 főt foglalkoztató cégcsoport mára Csurgó és környéke egyik legjelentősebb munkaadójának számít. Amennyiben szívesen dolgoznál nálunk, akár pályakezdőként is várjuk jelentkezésed!

Főbb feladatok, munkák:

  • A munkafolyamatok folyamatos monitorozása, vezetők felé javaslatok megfogalmazása a hatékonyság javítására (állategészségügyi, takarmányozási, technológiai kérdésekben).
  • Takarmányozási és tenyésztési részlegekkel való folyamatos együttműködés
  • Törekvés az elvárt termelési mutatók maximális teljesítésére
  • Fizikai munkatársak tevékenységének koordinálása, telepi protokollok betartásának felügyelete
  • A fiaztató adminisztrációs feladatainak elvégzése, információgyűjtés és adatok elemzése
  • A tartási-, takarmányozási-, állategészségügyi protokollok betartásának felügyelete

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Önálló, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Fiatal csapat
  • Stabil cég, hosszú távú megbízható munkahely
  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos képzés

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Környezet, Mezőgazdaság vezető

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

8725 Iharosberény

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes szakmai önéletrajzát!
Cégnév: Pádpuszta Kft.