Miskolc a te helyed
Bentley Magyarország Kft.
Bővülő csapatunkba

Sertés tartástechnológia termékmenedzser

munkatársat keresünk.
Cégünk több mint 20 éve működik az állattenyésztési szektorban Magyarországon. Folyamatos fejlődésünk eredményeként, sertés tartástechnológiai termékek értékesítésére keresünk székesfehérvári csapatunkba termékmenedzser kollégát.

Főbb feladatok, munkák:

- cég sertés tenyésztési termékeinek magyarországi értékesítése meglévő és új partnereink részére,
- folyamatos kapcsolat tartás már meglévő partnerekkel,
- új üzleti partnerek keresése,
- ajánlatok készítése, rendelések követése,
- kapcsolattartás beszállítókkal,
- versenytársak folyamatos figyelése,
- kiállításokon rendezvényeken való részvétel,
- jelentések küldése vezetőségnek

Az álláshoz tartozó elvárások:

- hasonló területen szerzett legalább 5 éves tapasztalat,
- legalább 3 éves értékesítési tapasztalat,
- mezőgazdasági felsőfokú végzettség,
- angol nyelvtudás,
- utazási hajlandóság az ország egész területén,
- munkavégzés egyedül is és csapatban is,
- jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képességgel rendelkezik,
- B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

- versenyképes fix havi alapbér,
- teljesítménytől függő plusz jövedelem,
- mobiltelefon, laptop, gépjármű,
- tréningek, külföldi továbbképzések
- dinamikus családias hangulat

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.
Cégnév: Bentley Magyarország Kft