Agroinform Média Kft.

Bővülő csapatunkba

Senior PHP backend fejlesztő / Senior Full Stack fejlesztő

munkatársat keresünk.

Innovatív gondolkodásra, szakértelemre támaszkodva hosszú távú partnerséget építünk az agrárium piaci szereplőivel. Küldetésünk, hogy portálunkon keresztül naprakész formában, hiteles szakmai információkat adjunk a magyar mezőgazdaság szereplőinek, rendezvényeinkkel aktív szakmai közösséget építsünk. Az Agroinform.hu stabilan a legnagyobb havi látogatottságú mezőgazdasági portál a dkt.hu mérései szerint.

Főbb feladatok, munkák:

  • a vállalat saját fejlesztésű, komplex weboldalának továbbfejlesztése, karbantartása,
  • adatbázis struktúra kialakítása, a hozzá tartozó felület tervezése,
  • működő rendszereink támogatása, továbbfejlesztése,
  • együttműködés a projektvezetőkkel,
  • hibakezelésben való részvétel,
  • pontos, naprakész dokumentáció készítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • tapasztalt PHP fejlesztő vagy OOP programozási ismerettel,
  • legalább 3 éve aktívan fejlesztesz,
  • rendszer- és MVC szemlélettel rendelkezel,
  • forráskódjaid átláthatóak és beszédesek, valamint ismersz, használsz tervezési mintákat,
  • magabiztos tudással rendelkezel front-end, sitebuild technológiákban (HTML5, CSS3, jQuery)
  • MySQL (tárolt eljárások, triggerek, nézetek) esetén nincs az a query ami Téged legyűr,
  • nem rettensz meg az adatbázisban több 10 millió rekord láttán,
  • rutinosan használod az SVN vagy Git verziókövetőt,
  • feladataidat ticketekben specifikálva szeretnéd kapni,
  • jártas vagy a különböző tesztelési módszerekben,
  • vonzó az agilis módszertannak megfelelő munkavégzés,
  • rendelkezel dokumentációs szintű angol nyelvtudással (nem baj, ha nincs papírod róla)
  • középfokú végzettséged van, de még tutibb egy felsőfokú szakirányú végzettség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • a Linux ismeret,
  • nagyterheltségű rendszerek fejlesztésében való gyakorlat,
  • nagyméretű adatbázis kezelésében (tervezés, optimalizálás) szerzett tapasztalat,
  • Unit tesztek írása, kezelése,
  • Bootstrap tapasztalat, NoSQL technológiák használata során szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

Összetartó csapatunkba várjuk a jelentkezésedet, a kiválóan megközelíthető XIV. kerületi irodánkba izgalmas feladatokkal, professzionális munkakörülményekkel, jól tervezhető munkaidővel és versenyképes fizetéssel.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1149 Budapest, Angol utca 34.

A Jelentkezem gombra kattintva várjuk a magyar nyelvű önéletrajzokat.

Cégnév: Agroinform Média Kft.