Regionális értékesítő és konzultáns

Regionális értékesítő és konzultáns@SVT

Regionális értékesítő és konzultá[email protected]

Állás leírása:

Feladatod lesz a TSense rendszer értékesítése: az általunk fejlesztett szenor-rendszer a hőmérsékletet, páratartalmat és áramkimaradást is jelzi, elsősorban fóliaházak, hűtőszekrények, hűtőautók és üzlethelyiségek megfigyelésére alkalmas. Számítunk Rád az ügyfelek felkutatásában és a rendszer B2B értékesítésében a mezőgazdaság, az élelmiszeripar és a vendéglátóipar területén működő ügyfeleknél.

Szakmai ismeretek:

  • Prezentációs készség (****)
  • IT alapú rendszerek megértése (****)
  • Értékesítési tapasztalat (****)
  • Alapfokú számítógépes ismeret (***)

Emberi tulajdonságok:

  • Jó kommunikációs készség
  • Utazási hajlandóság
  • Jó tárgyaló, meggyőző képesség
  • Önálló munkavégzés, pontosság
  • Eredményorientált magatartás

Végzettség:

  • Általános(Érettségi))
  • Közgazdaság(BA diploma))
  • Műszaki, mérnöki képzés(BA diploma))
  • Mezőgazdaság(Technikus))

Nyelvtudás:

  • Román(Kiváló kommunikáció szóban és írásban is)) vagy
  • Magyar(Kiváló kommunikáció szóban és írásban is))

Feladatok:

A célpiac felmérése, az ügyfelek felkutatása és bemutatók tartása a termékről., Igényfelmérés a lehetséges klienseknél, árajánlat készítése és a szerződéskötés lebonyolítása., Folyamatos kapcsolattartás és kapcsolatápolás a klienskörrel., Kapcsolattartás a szerelő cégekkel., A rendszer működésének ellenőrzése és technikai szupport biztosítása az ügyfeleknek.

A cégről

Termékünkről:

Az SVT intelligens megoldásokat hoz

Nálunk a software együtt jár a hardware-el. Softwareket fejlesztünk, amelyekhez a hardware részt is mi tervezzük és gyártjuk

  • a TachoSafe egy digitális tachográf menedzsment rendszer, amelyet a teherszállításban használnak;
  • a TSense szenzorok valós időben monitorizálják a hőmérsékletet és probléma esetén riasztást adnak;
  • az Optimoo egy modern szemléletű HR menedzsment platform, munkaidő nyilvántartó.

Munkavégzés helye

Távmunka

Cégnév: EasyHiring Services Kft.