Miskolc a te helyed

Ügyfelünk a világ egyik legnagyobb agráripari vállalata.

Recruiter / HR Generalista

Feladatok:

  • A cégcsoport munkaerő-toborzással, kiválasztással kapcsolatos feladatainak ellátása szellemi és fizikai területre egyaránt
  • Aktív és passzív jelöltek felkutatása adatbázisokban, közösségi médiában és egyéb csatornákon keresztül
  • Önéletrajzok előszűrése, interjúk szervezése,
  • Szakmai vezetőkkel, jelöltekkel és tanácsadó cégekkel való kapcsolattartás
  • Diákok toborzása, kapcsolattartás diákszövetkezetekkel
  • A beléptetési folyamatokhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Employer Branding feladatok ellátása
  • Havi riportok készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Legalább néhány éves, szellemi és fizikai toborzásban szerzett szakmai tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Nagyfokú önállóság, proaktivitás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, cafetéria, bónusz
  • Stabil, megbízható, innovatív vállalat
  • Hibrid munkavégzés, heti 2-3 nap home office lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Szakmai önéletrajzot a Jelentkezem gombra kattintva várjuk.

Cégnév: Nova Human Resources Kft.