Trenkwalder
Dinamikusan fejlődő partnercégünkhöz keresünk munkatársat az alábbi feladatok ellátására:

Raktárvezető

Főbb feladatok, munkák:

  • Kiszállítási terület vezetése
  • Külső raktári áruszállítás folyamatának felügyelete
  • Raktári munkafolyamatok tervezése, szervezése, irányítása, ellenőrzése, a raktári rend fenntartása
  • Kezeli és folyamatosan elemzi a terület mutatószámait (KPI)
  • Területének minőség, mennyiség, készletszint, költség és hatékonyság nyomon követesének menedzselése
  • Mutatók kezelése, adatok elemzése a teljesítmény értékeléshez és a fejlesztések megvalósításához
  • Felügyeli és menedzseli az irányítása alá beosztott kollegák feladatait
  • Auditokhoz, felülvizsgálatokhoz adatszolgáltatás, riportálás
  • Javaslattétel a raktári folyamatok fejlesztésére, hatékonyság növelésére, az ezzel kapcsolatos projektek koordinálása
  • Cégen belüli készletellenőrzési stratégia: gyáron belüli adminisztrátori irányelvek és szabályzatok szerinti munkavégzés és az irányítása alatt álló munkavállalók tevékenységének támogatása, fejlesztése és irányítása, értékelése
  • Napi ciklikus leltározási folyamat támogatása
  • Pénzügyi jóváhagyások beszerzése, SAP és MES készletmódosítások végrehajtása
  • Belső kérések és panaszok kezelése
  • Napi készletmozgások és tevékenységek ellenőrzése a csomagolással és kiszállításokkal kapcsolatosan
  • Napi kapcsolattartás társosztályok vezetőivel
  • Dokumentációk kezelése
  • SAP és MES rendszerek napi szintű használata

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos raktározással kapcsolatos szakértelem
  • Jó kommunikációs készség angolul és magyarul a nemzetközi ügyfelekkel és belső osztályokkal való kapcsolattartáshoz
  • Min. 3-5 év tapasztalat hasonló pozícióban vagy autóipar területen
  • Targoncavezetői jogosítvány
  • SAP felhasználói szintű ismerete
  • Erős ügyfélorientáció
  • Rugalmas, nyitott személyiség
  • Jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Éves bónusz
  • Bejárás támogatás
  • Jó hangulatú, nemzetközi csapat
  • Lehetőségekkel és kihívásokkal teli multikörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Oktatás, Tudomány, Sport
  • Oktatásszervező
Cégnév: Trenkwalder Kft