FILMEX Kft.
Munkatársat keresünk

Raktárvezető

pozícióba.
Cégünk 1996-os megalapítása óta 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozásként működik. A folyamatos technológiai fejlesztéseknek köszönhetően mára egy minden igényt kielégítő, 2000 m2-es üzemcsarnokban, megújult gépparkkal gyártunk közel 3.500 tonna új és újrahasznosított fólia terméket pécsi telephelyünkön. Forgalmunk 1,5 milliárd forint, amelynek 40%-a exportból származik. Dolgozóink száma nagyságrendileg 50 fő.
Nevünknek az idei évtől, itthon és hazánkon túl is egyaránt egy sokkal kifejezőbbet választottunk. „FILMEX PACKAGING Kft.”
Fő tevékenységünk vevői igényekhez igazodott polietilén csomagolóanyagok gyártása ipari, mezőgazdasági vagy háztartási felhasználásra.
Missziónk: "Célunk olyan üzleti tevékenységek folytatása, ami ügyfeleink igényeit tartja szem előtt a minőség és a szakértelem terén is, hogy mindig kiváló partnerként gondolhassanak ránk.”

Főbb feladatok, munkák:

  • Hatékony raktárkezelési folyamatok kialakítása, irányítása és felügyelete
  • Közreműködés új raktári kollégák kiválasztásában, később teljesítményük értékelésében és fejlesztésében
  • Vállalatirányítási rendszer raktár oldali támogatása, rendszer működésének oktatása beosztottak felé, hosszútávú működésének biztosítása
  • A raktár napi operatív irányítása, a napi teljesítmények meghatározása, folyamatos felügyelete és betartása/betartatása
  • Raktárhoz rendelt munkavállalók munkájának irányítása, felügyelete; munkaszervezés, szabadságtervezés
  • Árufogadás és kiadás folyamatának biztosítása
  • Selejtezés raktári folyamatainak irányítása
  • Leltározási folyamatok irányítása
  • Késztermék-, alapanyag raktárkészletek felügyelete, ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség (Felsőfokú szakirányú végzettség előnyt jelent)
  • Minimum 3-5 év releváns tapasztalat
  • MS Office programok magabiztos ismerete és használata
  • Emberek irányításában szerzett tapasztalat, kiváló kommunikációs készség
  • Rendszerszemlélet
  • Tulajdonosi szemlélet, felelősségtudat, kiváló analitikus képesség
  • Önálló munkavégzés képessége, ill. döntéshozó képesség
  • Érvényes targoncavezetői engedély - Releváns targoncavezetői tapasztalat
  • B. kat. jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Munkavégzés nappalos műszakban

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

300.000 - 330.000 Ft

Egyéb juttatások:

Munkába járás támogatás

Munkavégzés helye:

7634 Pécs, Nagy-Berki út 2.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!

Cégnév: Filmex Packaging Kft