Miskolc a te helyed
IKR Agrár Kft.

Raktáros (Marcali)

Az IKR Agrár Kft. munkatársat keres Marcali Területi Központjába a megadott pozíció betöltésére.

Főbb feladatok, munkák:

A területi központ raktárában az árukészlet kezelése, nyílvántartása. Megrendelés alapján a termékcsomagok összeállítása. Kézi és gépi anyagmozgatás. Gépjárművezetés, berakodás és kirakodás.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Középfokú iskolai végzettség,
gépjármű vezetői jogosítvány,
precíz munkavégzés,
számítógépes ismeret.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Targoncavezetői jogosítvány,
ADR vizsga, növényvédőszer ismeret,
növényvédő-és méregraktár kezelő végzettség.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Jelenkezését önéletrajz megküldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.
Cégnév: IKR Agrár Kft.