Higiénia termékek kis- és nagykereskedelmével foglalkozó cégünk XI. kerületi raktárába, raktárosi pozícióba munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • szállítólevelek alapján áru összekészítése, komissiózása
  • áru átadása a gépkocsivezetőknek, vevőknek
  • bejövő szállítások ellenőrzése átvétele
  • raktárkészlet kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • kereskedelmi szemlélet
  • pontos megbízható munkavégzés
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • fiatal dinamikus csapat
  • versenyképes fizetés

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az info@budaclean.hu email címre várjuk.

Cégnév: Buda Clean Kft.
Kapcsolattartó: Szemenyei Lászó