Feladatok

  • a te feladatod lesz a bejövő áru ellenőrzése, az új áru átvétele és annak kezelése
  • termékek jótállási jeggyel való ellátása
  • a kiadandó áruk összekészítése, és csomagolása
  • raktári adminisztráció elvégzése
  • továbbá aktívan részt fogsz venni a leltározásban

Elvárások

  • korábban már dolgoztál raktárban
  • min. középfokú végzettséged van
  • önállóan és csapatban is szívesen dolgozol
  • megbízhatóan és pontosan végzed a rád bízott munkát
  • tiszta erkölcsi bizonyítványt tudsz felmutatni

Előnyt jelent

  • ha ismered az Octopus 8 vállalatirányítási rendszert

Amit kínálunk

  • kiszámítható, stabil háttérrel rendelkező vállalat vagyunk, amely hosszútávra tervez minden munkavállalójával
  • vadonatúj raktárunkban dolgozhatsz, ahol kellemes és fiatalos munkahelyi légkörnek hála egy olyan csapat részese lehetsz, akik közé élmény bejárni
  • versenyképes fizetéssel várunk, az alap fizetéseden kívül teljesítményalapú bónuszt is biztosítunk
  • normál, egy műszakos munkarendben fogsz dolgozni (munkaidő 8:30 – 17:00 óráig)
  • Budapestről (Örs vezér tere) céges buszjáratot biztosítunk a munkába járáshoz

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Parkoló

Céginformáció

Cégcsoportunk képviseli Magyarország egyik legnagyobb mobiltelefon és tartozék disztribútorát. Emellett háztartási kisgépeket és egyéb műszaki cikkeket is forgalmazunk, illetve raktározunk. Megbízhatóságunkat és stabilitásunkat 20 éves piaci tapasztalatunk igazolja. Egyik fő mozgatórugónk a folyamatos fejlődés, ezért raktározási és logisztikai tevékenységünket szeretnénk kiterjeszteni további partnerek felé is. A bővülés új feladatok, kihívások elé állít bennünket, ezért szeretnénk erősíteni csapatunkat.

Amennyiben szívesen csatlakoznál a csapatunkhoz, nincs más dolgod, mint a JELENTKEZEM gombra kattintani.
Szeretnénk jelezni, hogy csak azokat a pályázókat tudjuk meghallgatni, akik a fenti kritériumoknak megfelelnek. Visszajelzést azoknak áll módunkban adni, akik részt vesznek a személyes interjún! Köszönjük a megértéseteket!
Cégnév: RIGHTLOGIC Kft