Trenkwalder Kft.
Nemzetközi háttérrel rendelkező, mezőgazdasági nagyvállalat várja új munkatársát

Raktáros

Főbb feladatok, munkák:

  • Logisztikai területen lévő projektek támogatása
  • Adatszolgáltatás biztosítása tervezési folyamatokhoz
  • A logisztikai folyamat folyamatos felügyelete és fejlesztése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség megléte, előnyt jelent szakirányú végzettség
  • SAP ismeret megléte elvárás
  • Alapfokú angol nyelvtudás
Előnyt jelent: targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Belépés napjától már biztosítjuk a cafetériát és a bónuszt
  • Elsőkörbe irodai munkaidő, viszont a későbbiekben akár 2 műszakos munkarend is várható
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Munkába járás támogatása
Jelentkezni önéletrajz megküldésével lehetséges!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács
Cégnév: Trenkwalder Kft