Munkatársat keresünk

Rakodógép szerelő, karbantartó munkatárs

pozícióba.

Feladatok

  • A cég győri telephelyén lévő rakodógépek, targoncák és egyéb rendszeres karbantartást igénylő gépek javítási, szervizelési feladatainak szakszerű elvégzése, az előírások precíz betartásával
  • Felmerülő alkatrész igény feltárása, javaslattétel a további javításokra
  • Elektromos, hidraulikus hibafeltárás, önálló javítás
  • Egyéb lakatos, hegesztő és géplakatosi munkák elvégzése
  • Rugalmas munkavégzési hely

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Rakodógép, targonca szerelési tapasztalat
  • Magas fokú rugalmasság
  • B kategóriás jogosítvány, targonca, rakodógép kezelői jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett gyakorlat.
  • Targonca, rakodógép kezelői jogosítvány

Amit nyújtunk

  • Juttatási csomag
  • Munkavégzéshez autó
  • Rugalmas munkakörnyezet, szakmai elismerés

Jelentkezési feltételek

  • Középiskolai/szakmunkás gépszerelői, mezőgazdasági gépszerelői vagy autószerelői végzettség
  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat hasonló területen
  • Önálló munkavégzésv

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

Győr

Kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.

Cégnév: FÉMKER EAST Kft.