HÉFAL Kft.
Munkatársat keresünk

Projektmenedzser

pozícióba.
A HÉFAL Kft.-t (Horváth és Fia Alkatrészgyártó Kft.) 1969-ben alapította Horváth József Magyarországon! A cég több, mint 50 éves működése során igen változatos utat járt be, melynek következtében rengeteg tapasztalatot és tudást halmoztunk fel. A világ minden részéről származó, több száz partnerrel dolgoztunk már együtt, akiknek több millió alkatrészt, terméket gyártottunk azóta! Két telephelyen, két üzemegységben, közel 3500nm gyártóterületen 50 kvalifikált kollégát alkalmazunk, ahol innovatív, széles-spektrumú és piacvezető technológiákat alkalmazunk. Két fő, egymástól elkülönülő termékcsaláddal dolgozunk elsősorban, ahol TIER-2 autóipari beszállítóként is helyt állunk úgy, mint a hajlított, lézerrel megmunkált (-vágott, -furatolt) fém csövek területe (kör és szögletes keresztmetszetű csövek, zártszelvények), és a nagynyomású gumi, PTFE és fém hidraulika csövek, melyeket saját gyártású, akár roppantott végszerelvényekkel szállítunk. Alapanyag szinten szénacél, rozsdamentes acél, alumínium és réz alapanyagok terén jelentős tapasztalattal bírunk, melyek mellé bátran illesztünk újabb alapanyagokat is!

Főbb feladatok, munkák:

  • A világ legnagyobb gépjármű gyártóinak, leghíresebb mezőgazdasági- és nehézgép gyártóinak, illetve rengeteg innovatív és világújdonságot bevezető magyar és külföldi vállalat igényeit kiszolgáló alkatrészgyártási projektjeinek indítása, felügyelete és sikeres lezárása,
  • Napi kapcsolattartás a megrendelőinkkel a projektek tekintetében,
  • Partnereink megrendeléseinek végig követése, a végrehajtó csapat koordinálása, támogatása,
  • Hosszú-, és középtávú (1 évtől 2 hétig) gyártási tervek készítése termelő-, gyártóegységenként,
  • Projektek ütemezése, terheltség-, és kapacitásvizsgálat,
  • Új termék gyártásindításának támogatása adminisztratív oldalról,
  • Mérföldkövek, ellenőrzési pontok és célok egyértelmű meghatározása és egyeztetése, véglegesítése a területek felelőseivel,
  • A termelési tervek, projektek teljesítettségének napi nyomon követése, adaptálása a teljesítés folyamatos biztosítása érdekében és státuszok jelentése,
  • Beszerzési és raktározási feladatok ütemezése, projekt státuszok napi ellenőrzése, jelentése,
  • Alap- és csomagolóanyagok rendelkezésre állásának ellenőrzése, egyeztetés a központi tervezéssel, beszerzéssel, bérgyártókkal, szállítókkal és fuvarozókkal,
  • Elsőmintázási dokumentumok, sorozatgyártás indítás feltételeinek meglétének és kiszállítási csomagolások ellenőrzése,
  • Kapcsolattartás a termeléssel, a központi tervezéssel és egyéb társosztályokkal,
  • Hatékonyságjavítás, készletszintek elemzése, készlet optimalizáció, erőforrás tervezés,
  • Napi/heti/havi riportok és éves jelentések készítése,
  • Éves tervezésben való kulcsfontosságú feladatok ellátása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú gazdasági vagy kereskedelmi vagy műszaki végzettség elengedhetetlen ÉS 5+ év releváns szakmai tapasztalat VAGY
  • Felsőfokú gazdasági vagy kereskedelmi vagy mérnöki végzettség ÉS 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Angol ÉS/VAGY német nyelv társalgási szintű használata,
  • MS Office programok (legfőképpen MS Excel) emelt szintű, napi alkalmazása,
  • Kiemelkedő logikai képesség, összefüggéseket átlátó, rendszerben gondolkodó attitűd,
  • Jó feladat-, problémamegoldó és kommunikációs képesség,
  • Kifejezetten csapatjátékos hozzáállás,
  • Önálló döntéshozatali képesség,
  • Dinamikus és kreatív munkavégzés,
  • Kihívásokat motivációként használó személyiség,
  • Magas szintű proaktivitás,
  • B kategóriás érvényes jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Több, mint 52 éve sikeresen működő, 100%-ban magyar, családi tulajdonban lévő vállalati háttér,
  • A csapatunk tagjaként együttműködhetsz a világ legnagyobb gépjármű gyártóival, a leghíresebb mezőgazdasági- és nehézgép gyártóival, illetve rengeteg innovatív, világújdonságot bevezető magyar és külföldi vállalattal,
  • Modern, piacvezető gyártási és ellenőrzési technológiákat felsorakoztató munkakörnyezet,
  • Folyamatosan, a következő öt-tíz évben piacra lépő termékek előkészítésében és megvalósításában segíthetsz,
  • Folyamatosan új, korábban soha nem látott projektek megvalósításában való részvétel,
  • Versenyképes juttatási csomagot biztosítunk számodra,
  • Belsős oktatásokon és külsős szakmai tréningeken is részt vehetsz,
  • Hosszútávú karrier és fejlődési lehetőségeket biztosítunk,
  • IPAR 4.0 megoldások bevezetésén és tervezésén is dolgozhatsz,
  • Teljesítmény bónusz, cafeteria és fiatalos csapat, amely egy innovatív tulajdonos elképzelését váltja valóra!

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Projektmenedzsment
  • Termeléstervező/Gyártástervező

Kérjük, a jelentkezéshez csatolja magyar és angol ÉS/VAGY német nyelvű önéletrajzát! Az önéletrajzát mindenképpen két nyelven várjuk!
Cégnév: HÉFAL Kft.