Bunge Zrt.

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Projekt menedzser (gyárfejlesztés)

A Bunge egyike a világ legnagyobb agráripari multinacionális cégeinek. Fő feladatunk egy globális élelmiszer előállító és forgalmazó hálózat működtetése és fejlesztése. Idehaza a Bunge Zrt., mint a legnagyobb élelmiszeripari vállalkozás, olajos magvakat dolgoz fel, étolajat (Vénusz, Floriol) és állati takarmányt állít elő a Martfűi Gyárában. A Gyár folyamatosan új üzemrészekkel gazdagodik, és korábbi kapacitásai is megújulnak. Gyárunk működtetéséhez és fejlesztéséhez keresünk jól képzett szakembereket.

Főbb feladatok, munkák:

A projekt menedzser a Gyár fejlesztéseinek első számú felelőse. Javaslatot tesz fejlesztésekre, részt vesz a tervezésükben és kivitelezésükben. Támogatja az egyes üzemek fejlesztésekkel kapcsolatos feladatainak végzését. Meghatározza a  fejlesztési projektek költségeit, intézi jóváhagyásukat és felügyeli megvalósításukat és betartásukat. Intézi a projektek hatósági vonatkozású feladatait. Figyelemmel kíséri a termeléssel összefüggő változó költségek és kihozatali mutatók alakulását. Üzemelteti és irányítja a SAP karbantartási modulját. Folyamatosan figyelemmel kíséri és betartatja a vonatkozó törvényeket, előírásokat és céges szabályozásokat. Jóváhagyatja a projektekhez kapcsolódó szerződéseket. Ellenőrzi a kivitelezők munkáját, biztosítja a kivitelezés szakszerű megvalósítását.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Mérnöki (gépész, vegyész, villamos) diploma
  • Legalább 3 éves releváns gyakorlat
  • Aktív angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Releváns termelő üzem működtetésében, irányításában szerzett tapasztalat
  • Nyitottság a fejlődésre, új területek megismerésére
  • Hajlandóság hosszútávú elkötelezettségre

Amit kínálunk:

Lehetőség a gyors szakmai fejlődésre. Multinacionális munkakörnyezet megismerése. Vonzó, sokrétű juttatási csomag: kiemelkedő bérezés, nagy összegű kafetéria, kiterjedt szociális juttatások, családtámogatások, tengerparti üdülési lehetőség, magas szintű orvosi ellátás, saját termék vásárlási kedvezmények, munkába járás támogatása, sportolási lehetőségek. Céges autó, laptop és telefon biztosítása. Hosszútávú, válságálló foglalkoztatás.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Vegyészmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Céges autó, Mobiltelefon, Cafeteria, Céges üdülés, üdültetés, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

5435 Martfű

 A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát!

Cégnév: Bunge Zrt.