Bővülő csapatunkba

Precíziós Gazdálkodási Eszközök Termékfelelős

munkatársat keresünk.
Szolnoki székhelyű, mezőgazdasági gépek értékesítésével, szervizével és alkatrész ellátásával foglalkozó Magtár Kft. keres munkatársat

Feladatok:

  • Precíziós Gazdálkodást segítő rendszerek, egységek és szolgáltatások proaktív értékesítése új és meglévő vevők számára, üzletág értékesítési, beszerzési stratégiájának végrehajtása
  • Precíziós Gazdálkodási üzletág tevékenységből adódó bevételek és árrés maximalizálása
  • Üzletág Vevőivel folyamatos kapcsolattartás
  • Új üzleti lehetőségek felkutatása
  • Termékek bemutatása, szakmai tanácsadás, oktatások tartása partnerek, kollégák számára
  • A vevői igények alapján műszaki árajánlatok kidolgozása
  • Vevői tárgyalások előkészítése, lefolytatása, szerződéskötések előkészítése
  • Hibakeresés, Meghibásodások javítása
  • Szerviz szolgáltatási üzletággal együttműködve szerviz mérnöki tevékenység: diagnosztika, hibakeresés
  • Adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • Műszaki vagy Agrár felsőfokú végzettség
  • Vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Microsoft Office termékcsalád ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Kezdés:

  • azonnal

Amit biztosítunk:

  • több mint 30 éve a piacon lévő cég stabil háttere
  • folyamatos képzés
  • versenyképes bérezés
  • cégautó
  • laptop
  • telefon

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Bemutatkozó levelét és fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Cégnév: MAGTÁR Termeltető Kereskedelmi Kft.