Porfestő

Leírás

Szolnoki, gépgyártással foglalkozó, multinacionális, gyártó partnerünk részére keresünk porfestő munkatársakat.

Porfestő

Feladatok

  • Mezőgazdasági gépek festése elektrosztatikus porszórásos technikával
  • Szükség esetén festési hibák javítása, csiszolások, polírozások elvégzése

Elvárások

  • Festő/fényező szakmai végzettség
  • Hasonló területen szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • Pontos munkavégzés
  • 2 műszak vállalása

Amit kínálunk

  • Min. bruttó 1800 Ft/óra (tapasztalattól függően egyéni elbírálás)
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos légkör
  • Béren kívüli juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Szolnok

Cégnév: Trenkwalder Kft