Ügyfelünk egy Európa szerte ismert és elismert vetőmag, -és mezőgazdasági ellátó cégcsoport része Magyarországon.
Az egész világon folytat vetőmagokkal kapcsolatos kutatásokat, vetőmag-előállítást és értékesítést, valamint az európai szántóföldi növénytermesztésben szerepet játszó minden fontos fajjal foglalkozik.
Csapatukba keresünk pénzügyi végzettséggel és angol nyelvtudással rendelkező szakembert az alábbi pozícióra:

PÉNZÜGYI ÉS SZÁMVITELI MUNKATÁRS

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a külső könyvelőirodával
  • ÁFA bevallások ellenőrzése
  • Riportok készítése a külföldi tulajdonos felé
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás
  • Számlázás elvégzése (szezonális jelleggel)
  • Egyéb könyvelési feladatok ellátása

Elvárások:

  • Pénzügyi, számviteli végzettség (felsőfokú tanulmány vagy mérlegképes könyvelő)
  • Legalább 3-4 éves szakmai tapasztalat
  • Könyvelésben, bevallások készítésében való jártasság
  • Riportok készítésében szerzett tapasztalat
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás (elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez)
  • Számviteli rendszerek kezelésének ismerete

Juttatások, ajánlat:

  • Felelősségi körnek megfelelő és szakmai tapasztalathoz igazodó alapbér
  • Laptop, mobiltelefon
  • Bónusz
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • Pénzügy / Számvitel / Kontrolling: Könyvelő (teljes körű könyvelés)
  • Pénzügy / Számvitel / Kontrolling: Főkönyvelő

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budaörs

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Középfokú tanfolyam
Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda