NATUR AGRO Hungária Kft.

Munkatársat keresünk

Pénzügyi asszisztens/irodavezető

pozícióba.

Cégünk 20 éve a mezőgazdaságban használt, modern, inputanyagok gyártásával és kereskedelmével foglalkozó, innovatív, magyar vállalat, amely nagy hangsúlyt fektet a fenntartható gazdálkodás támogatására. Bővülés kapcsán keresünk új munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • ügyvezetők munkájának támogatása, ügyvezetői döntések előkészítése
  • iroda működésének teljes körű szervezése
  • irodai napi adminisztráció
  • folyamatok, feladatok nyomon követése, státuszjelentés, statisztikák készítése
  • számlák kezelése, nyilvántartása.
  • könyvelési anyagok előkészítése, kapcsolattartás a könyvelővel
  • szerződések kezelése, kapcsolattartás a vállalati jogásszal
  • banki utalások előkészítése, elvégzése, bankkivonatok letöltése.
  • pénzügyi egyeztetések partnereinkkel, beszállítókkal és a munkatársakkal
  • pénzügyi kimutatások készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú gazdasági végzettség vagy középfokú végzettség és gazdasági szakképesítés
  • legalább 3-5 év releváns szakmai tapasztalat KKV szektorban
  • magas szintű MS Office és Windows ismeret
  • pontos, precíz, hatékony munkavégzés
  • logikus gondolkodás, rendszerszemlélet
  • kiemelkedő problémamegoldó és szervező készség
  • kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt
  • önálló, proaktív munkavégzésre való képesség
  • tapasztalattal rendelkezik irodavezetés terén és jól tud csapatban dolgozni

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat,

Amit kínálunk:

  • havi fix bér mellett, évente mozgóbér, megfelelő eredmény és teljesítmény esetén,
  • a munkavégzéshez szükséges háttértámogatás
  • stabil vállalati háttér
  • hosszú távú karrierlehetőség
  • széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség
  • Budapest, 3. kerületi modern irodai környezet

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztráció vezető
  • Üzleti támogató központok
  • Pénzügyi támogatás

Fényképes szakmai önéletrajz

Cégnév: NATUR AGRO Hungária Kft.