Order Support Representative román nyelvtudással

Szeretnél hosszútávú karriert építeni egy összetartó, és dinamikus csapat részeként?

Szívesen dolgoznál egy multinacionális cégnél?

Itt a lehetőség!

Nemzetközi partnerünkhöz keresünk Order Support Representative kollégát angol és román nyelvtudással.

Feladatok
Feladataid lesznek:

  • Hozzád fordulhatnak az ügyfelek és az értékesítési csapat rendelésekkel kapcsolatos kérdésekben
  • A rendeléseket és a folyamatokat pontosan adminisztrálod a cég belső rendszerében
  • Ellenőrizni fogod az ügyfelekhez kapcsolódó adatokat, és igyekszel azokat mindig napra készen tartani
  • Felméred az ügyfelek elégedettségét a rendelésekkel/szolgáltatással kapcsolatban
  • Szorosan együtt fogsz működni az alábbi csapatokkal: Sales, Commerce/Supply Chain

Elvárások
Téged keresünk, amennyiben:

  • Diplomát szereztél az alábbi területek valamelyikén: mezőgazdaság, agronómia, business, supply chain, menedzsment vagy kapcsolódó szakterület
  • 3-5 év tapasztalattal rendelkezel az alábbi területek valamelyikén: ügyfélszolgálat, kereskedelem, logisztika, adminisztráció
  • Magabiztosan beszélsz angolul (erős B2) és románul (erős B2).
  • Eredmény orientált személynek tartod magad, aki szívesen dolgozik együtt másokkal a közös célok elérése érdekében
  • Ügyfélközpontú attitűddel rendelkezel
  • Ismeretet szereztél IT-rendszerekkel, így pl. előnyös, ha nyertél belátást az alábbi rendszerek valamelyikébe: ERP, SalesForce, EDI

Amit kínálunk

  • Multinacionális vállalat, inspiráló környezet
  • Lehetőség arra, hogy piacvezető márkájú termékekkel dolgozz egy piacvezető szervezetben
  • Teljes munkaidős állás
  • vonzó fizetéssel és éves prémiummal,
  • cafeteriával, egészségbiztosítással (korlátlan járóbeteg kezeléssel, éves egészségügyi szűréssel),
  • élet- és baleset biztosítással
  • Hibrid munkarend

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: Trenkwalder Kft