OPERÁTOR - Betanított munka

Leírás

Szeretnél azonnal munkába állni? Hosszútávra szóló, biztos munkahelyet keresel?

Elektronikai vezérlőpanelek gyártásával foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársakat Operátor pozícióba.

Ne hagyd ki a lehetőséget, jelentkezz még ma!

Feladatok

  • Elektronikai termékek összeszerelése
  • Panelokra való kézi beültetés
  • Csomagolás
  • Minőségellenőrzés

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Többműszakos munkarend vállalása ( 3 műszak )
  • Megbízhatóság, önállóság, precizitás

Amit kínálunk

  • Versenyképes kereseti lehetőség
  • Cafeteria
  • Utazási költségtérítés ( tömegközlekedés esetén 100%-os támogatás, autóval történő bejárás esetén 18 Ft/km)
  • Saját állományba történő átvételi lehetőség
  • Azonnali munkakezdés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Könnyű fizikai, betanított munka
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern, tiszta munkahelyi környezet

Munkavégzés helye

Győr

Cégnév: Trenkwalder Kft