HAD Gussputz Kft.
Munkatársat keresünk

Öntvénytisztító, csiszoló

pozícióba.

A partnereink szűrke öntvények gyártásával foglalkoznak, egyik terület autóipari alkatrészek nagyszéria gyártására irányul, a másik munkaterület az egyedi kisszéria gyártására épül, mint pl. mezőgazdasági gépalkatrészek, pumpaházak stb. öntése.
Öntvények tisztítása kézi flexszel illetve álló flexszel (bakköszörűvel). A munkavégzés kettő- illetve három műszakos munkarendben történik.

Főbb feladatok, munkák:

A munkavégzés helye: Németországban, Német Öntödékben történik, cégünk alvállalkozói tevékenységet folytat az öntvénytisztítás területén, jellege öntvénytisztítás, öntvények csiszolása, sorjázás, a minőség ellenőrzése.

Németországi munkavégzésre saját állományba öntvénytisztító, csiszoló munkakörbe keresünk új munkatársakat.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Betanított munka

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés (euróban)
  • német bejelentés
  • teljes munkaidő
  • szállás
munkába járás költségét átvállaljuk
Garantált alapbér 1200 EUR -1250 EUR plusz teljesítménybér és túlóra.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Magyar (Anyanyelvi szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Németország

Személyes iratok.
Cégnév: HAD Gussputz Kft.