AGROÁZIS Kft.
Munkatársat keresünk

Öntözéstechnikai gépszerelő

pozícióba.
Az Agroázis 1994-ben alakult, az elmúlt több mint 20 év alatt a mezőgazdaság, a hozzá kapcsolódó feldolgozóipar kis- és közepes méretű vállalkozásainak, termelőinek, illetve a kommunális vállalkozásoknak megbízható partnerévé vált.
Vállalatunk 10 évvel ezelőtt bővítette szolgáltatási körét: öntöző- és szivattyútelepek generál-kivitelezésével, illetve felújításával is foglalkozik, valamint vállalja nagy átmérőjű csőhálózatok gyártását és telepítését.

Főbb feladatok, munkák:

  • öntöző berendezések üzembe helyezése, karbantartása
  • öntözőrendszerek, -gépek kivitelezése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú műszaki végzettség (mezőgazdasági gépésztechnikus, gépésztechnikus)
  • B kategóriás jogosítvány
  • megbízhatóság és önállóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Versenyképes jövedelem,
  • Stabil cégnél szakmai fejlődési és hosszú távú munkalehetőség,

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

200.000 Ft

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

A jelentkezem gombra kattintás után kérem csatolja önéletrajzát!
Cégnév: AGROÁZIS Kft.